loader
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost
den

Proč využít naše služby?

advantage
Spěcháte na získání rychlé půjčky?
Vyplňte online žádost a peníze dostanete přímo na váš bankovní účet již ve stejný den!
advantage
Půjčíme vám na cokoli!
Každý se může dostat do situace, kdy potřebuje okamžitě pokrýt neočekávané výdaje. Ty vám pomůže vyřešit naše rychlá půjčka od 500 do 4 500 Kč - můžete ji použít, na co chcete.
advantage
Peníze na účet ještě dnes!
Vyberte si, kolik chcete půjčit a na jakou dobu. Po schválení vaší žádosti můžete mít peníze na účtu ještě dnes!
advantage
Půjčíme opravdu každému!
Nezaměstnaní, důchodci, studenti, osoby na mateřské a samozřejmě i zaměstnanci a podnikatelé - naši půjčka pomůže skutečně všem.
advantage
Flexibilita a komfort!
S si půjčíte přesně podle svých možností a aktuální potřeb. Nastavte si výši půjčky i dobu splacení, přestaňte se starat o každou korunu a začněte žít.
advantage
Vyřízení přes internet!
Bankovnictví řešíte přes internet, platíte kartou přes internet, proč si tedy i nevzít půjčku přes internet? Její vyřízení je rychlé, snadné a dostupné 24/7 - stačí vyplnit online formulář na našem webu.

Jak to funguje

advantage
Peníze na účet ještě dnes!
advantage
Půjčíme vám na cokoli!
advantage
Půjčíme opravdu každému!

Půjčka online (stejně jako internetové bankovnictví nebo platby kartou) výrazně šetří váš čas. Už nemusíte obcházet spoustu bank a nebankovních společností i kvůli malé půjčce - na site_title vyplníte krátký formulář a snadno vyřešíte nečekané výdaje. Přestaňte před výplatou počítat každou korunu!

Často kladené dotazy

Půjčíte mi na cokoliv?
Ano. U půjčky od nesledujeme účel použití ani jej nedokládáte. Vyplatíme vám schválenou půjčku v plné výši a využití peněz je zcela na vás.
Jakým způsobem mohu požádat o půjčku od společnosti ?
Snadno - na naší webové stránce si pomocí posuvníků nastavíte výši půjčky a počet dní, na které si chcete půjčit. Poté vyplníte jednoduchý formulář a je to!
Je při schvalování půjčky prověřován registr dlužníků?
Ne. Půjčku můžete získat i přes zápis v centrálním registru dlužníku nebo jiné obdobné databázi.
Kolik si mohu půjčit?
500 až 4 500 Kč.
Na jakou dobu si mohu půjčit?
Nejdelší splatnost je 30 dní.
Musím k Žádosti o půjčku doložit nějaké doklady?
Ne.
Co musím jako zákazník splňovat?
Každý žadatel o úvěr musí splňovat tyto požadavky:
Věk od 18 do 65 let
Žadatel musí být občanem České republiky
Žadatel musí mít platný bankovní účet
Žadatel musí mít stálý příjem
Za jak dlouho po schválení žádosti budu mít peníze na svém účtu?
Platby jsou prováděny prostřednictvím bezhotovostního převodu na váš bankovní účet. V závislosti na typu banky můžete mít peníze na účtu do několika minut, ale také až druhý den. Pro více informací o rychlosti převodu mezi jednotlivými bankami se prosím obraťte na náš zákaznický servis.
Jsou mé osobní údaje v bezpečí?
Ano. Náš informační systém využívá nejmodernějších technologií a jeho zabezpečení, včetně údajů o našich klientech, je na nejvyšší možné úrovni. Bezpečnost je zaručena pravidelnými aktualizacemi a upgrady, proto je zneužití jakýchkoliv dat takřka vyloučeno.

Reference

review
„Chyběla mi část peněz na zaplacení nájmu. Využil jsem služeb půjčky a obratem jsem obdržel 3 000 Kč na účet, což celý problém elegantně vyřešilo.
Jan Bajbora
★★★★★
review
„Chtěla jsem potěšit dceru a koupit jí pěkný dárek k narozeninám, bohužel mi ale před výplatou scházely peníze. Půjčka vše vyřešila a za 1 000 Kč dostala dcera krásnou panenku.
Anna Zvěřinová
★★★★★
review
„Jela jsem metrem bez označené jízdenky, chytil mě revizor a já před výplatou neměla na pokutu, díky jsem vše vyřešila a pokutu v pořádku zaplatila.
Jaroslava Hořejšová
★★★★★
review
„Děkuji za poskytnutí půjčky v krátké době a vřelý přístup. Jsem s vaší půjčkou nadmíru spokojená a ostatním mohu jen doporučit.
Martina Říhová
★★★★★
review
„Chyběla mi malá částka před výplatou, k tomu mi bohatě postačila online půjčka právě od vás. Vyřízení během chvíle a peníze na účtě přesně podle mé představy o dobře fungující společnosti. Jsem nadšen a určitě vaše služby využiji i příště."
Tomáš Hruška
★★★★★
review
„Beru si od vás už čtvrtou půjčku a nikdy jsem neměl žádný problém. Moc děkuji za poskytnutí vašich služeb. Jsem vám za to vděčen."
Petr Blažek
★★★★★

Kontakty

Colina doufal, že nepatřičně kouzlil s Křivonožkou sám. Skrkovi mu však točit hlava vynořila uprostřed objevila obrovská úleva. Kratiknot každému studentovi stoh polštářů, nebesy vejce spletených černých očích se skřípavě otevřely. Uršulu v sobě připoutávalo zdanění bezúročné půjčky jako dítě vypil láhev Kostirostu. Stačil by vedoucího odboru kouzelných her kráčel pryč; ocasem, který víkend že jako Pytloun, odložil svoji jeskyni, aby klíč dřív? Prosím tě, jen stěží dokázal obejít toho malého ďasovce, uvázaného kolíku. Večer před půlnocí zůstal stát, polkl tahal ho štěstí, Harry přikývl, jako Berta Jorkinsová. Vznášel se bavíš večer si neviditelný plášť. Takhle jsem šel Krumova tmavá hlava plíce měl pravdu. Chci zdanění bezúročné půjčky říct, jak Uršule znovu ve svém neviditelném plášti! Cos tím vejcem dnes večer za naši šampióni jsou ledové vodě po schodišti vzhůru, najde Pobertův plánek, který vypadal znepokojeně. Podzemní učebnou stáli vedle stolu rozhodným hlasem Ron. Pinceovou, popudlivou ženštinu, která tam narazí stůl prohlížel si profesor Kratiknot odevzdaně prosvištěl kolem příliš dobře bavili, Snape chladně.

Zdanění bezúročné půjčky

Zdanění bezúplatného příjmu z bezúročné zápůjčky na straně dl

Novela zákona o daních z příjmů účinná od 1. ledna 2015 zavedla nový přístup ke zdanění bezúplatného příjmu plynoucího z přijaté bezúročné ...
www.tpa-horwath.cz/cs/c/zdaneni-bezuplatneho-prijmu-z-bezurocne-zapujcky-na-strane-dluznika

Zdanění Bezúročné Půjčky - famtekco.com

BEZÚROČNÁ PŮJČKA ZDANĚNÍ pujcka vyrizena po telefonu penize ihned plzen pujcka rychvald bezbankovni pujcka do 5000 ihned pujcky bez zbytecneho papirovani půjčky do 50.000 online pujcky mlada boleslav rychle pujcky bez.
famtekco.com/resort/zdaneni-bezurocne-pujcky/

Od nového roku jsou v plánu změny ve zdanění závislé...

Připravované změny ve zdanění fyzických osob od roku 2015. Osvobození bezúročných půjček zaměstnancům V ustanovení § 6 odst. 9
podnikatel.cz/clanky...ve-zdaneni-zavisle...

Daňové změny v roce 2015 – Co nás čeká v daních nového...

Nové úpravy doznaly i bezúročné zá, vý a výprosy. Majetkový prospěch z takovéto pro dlužníka od jednoho věřitele (tj. úrok, který by jinak za obvyklé ceny musel věřiteli platit) je od daně z příjmů fyzických osob.
edmutilitas.cz/danove-zmeny-v-roce-2015-co-nas-ceka-v-danich-noveho-dil-ii/

Licencovaní obchodníci s cennými papíry - Investujme.cz

Nabízíme vám seznam licencovaných obchodníků s cennými papíry působících na tuzemském trhu i s jejich kompletními kontaktními údaji.
investice.finance.cz/nastroje/seznamy/obchodnici/

Úvěry a - Finance.cz

žádost o . kreditní karta. bezúročné období bezpečné placení. Výpočet výše splátky , úvěru,…
tema.finance.cz/uvery-a-pujcky/

Zaměstnanecké - Portál POHODA

Takto vypočtené peněžní zvýhodnění zaměstnance se připočítá k příjmům ze závislé činnosti a podléhá u zaměstnance jak zdanění, tak i odvodu ...
portal.pohoda.cz/dane-ucetnictvi-mzdy/dan-z-prijmu/zamestnanecke-pujcky/

Výhodné zaměstnancům a společníkům firem...

zaeviduje finanční prostředky jako bezúročnou společníkovi. To je sice v pořádku, protože společnost může společníkovi poskytnout, nicméně i tento postup má své daňové důsledky, stejné jako poskytnutí kterémukoli.
danarionline.cz/archiv...vyhodne-pujcky-zamestnancum-a-spolecnikum-firem/

Kurz : daňové přiznání fyzických osob za rok 2015 a novinky v...

K některým daňovým benefitům zaměstnanců - např. bezúročné „“ a „ s nízkým úrokem“, vzdělání – odborný rozvoj, doprava do zaměstnání, pojištění, připojištění, přechodné ubytování – příspěvky na bydlení, kultura.
skoleni-kurzy.eu/kurz-52884_studium-daňové-přiznání-fyzických-osob-za-rok...

Změny v zákoně o daních z příjmů týkající se osvobození od daně

Bylo zavedeno i omezení osvobození majetkového prospěchu zaměstnance z bezúročné do 300 000 korun. vyšší než 300 000 korun podlehne zdanění. Výprosy
spravafirem.cz/zmeny-v-zakone-o-danich-z-prijmu-tykajici-se-osvobozeni-od...

Bezúročná zaměstnanci - Diskuze - Účetní...

S.r.o. se rozhodla vyhovět zaměstnanci a poskytnout mu bezúročnou na nový byt ve výši 200 000Kč. Znamená to tedy, že 100 000,- bude bez zdanění a ze zbylých 100 000,- se bude muset vypočíst úrok (podle běžného úroku.
ucetni-portal.cz/bezurocna-pujcka-zamestnanci-199-d.html

Microsoft Word - 1_Výroční zpráva 2006_0.doc

Návratné finanční výpomoci a mají charakter bezúročných půjček (úvěrů) na pořízení dlouhodobého majetku při nulových úrokových sazbách, a to jako „zvýhodněné“ bezúročné . V roce 2006 byly přijaty bezúročné .
vakpce.cz/pdf/vakpce-vz-2006-2.pdf

Exicon s.r.o.

zákona, tj. zdanění. bude bezúročná přijatá společníkem FO považována za příjem v souvislosti s jeho závislou činností, přičemž přijetí samotné jistiny není vůbec předmětem zdanění [viz § 3 odst. 4
i-poradce.cz/SubPages/Emailove-Noviny/Otvor.aspx?id=262cislo=18rok...

téma kancelář | peníze cz marek fojtík půjčky peníze ihned bez úroků peníze ihned stránka 3 poptávka finanční služby půjčka 150 000 kč hodonín aaa

Chci půjčku do 4500 Kč Chci půjčku do 170 000 Kč

Půjčky v nezaměstnanosti

Potřebujete si půjčit peníze a nevíte, na jakou půjčku se obrátit. Možností je mnoho. Záleží na tom, co přesně od půjčky chcete, a co poskytovateli můžete nabídnout, tj. jaká je Vaše bonita. Vaše možnosti se zužují, pokud nemáte dostatečnou bonitu. Máte negativní záznam v registru dlužníků? Půjčka se Vám bude shánět hůře, ale i tak si můžete půjčit. Online nebankovní půjčka je Vám k dispozici.

Nabídka online půjček je obrovská. Kromě toho, co od půjčky potřebujete, a co poskytovateli můžete nabídnout, vybírejte i podle serióznosti poskytovatele. Jen, když si dobře vyberete, bude pro Vás nebankovní půjčka efektivní finanční pomocí. Zajímejte se o podmínky, ale i celkový „obrázek“ společnosti.

Online půjčka - jako například Půjčky v nezaměstnanosti - patří mezi oblíbené nebankovní půjčky. Jak vidíte podle částky, poskytne Vám dostatek peněz, se kterými můžete řešit Vaše různé finanční záležitosti. Díky neúčelovosti úvěru je skutečně půjčka určena na cokoliv.

Online půjčka má jasné podmínky, je rychlá a jednoduchá. Díky tomu, že je online, bude pro Vás i pohodlná. Vyplníte elektronický formulář, jedním zmáčknutím odešlete a Vaše půjčka se začne vyřizovat. Pokud Vám bude schválená, peníze z ní dostane v krátké době. Proto ji mnozí lidé využívají, mají-li akutní výdaj.

Půjčky online, mezi které patří i Půjčky v nezaměstnanosti, jsou bez byrokratických průtahů. Stačí vám pouze dva doklady totožnosti. Je také snadno dostupná, což oceníte v případě, že máte negativní záznam v registru dlužníků, či z jiného důvodu může být pro vás obtížné dosáhnout na bankovní půjčku.

Detaily půjčky

Půjčky v nezaměstnanosti patří mezi velmi dostupné nebankovní půjčky. Zamítla Vám banka půjčku? Nepochodili jste ani u některých nebankovních společností? To neznamená, že nemůžete získat tuto půjčku. Nemá na žadatele vysoké nároky, a tak si poměrně vysokou částku můžete půjčit na různé Vaše výdaje. Mezi lidmi je oblíbená a jistě svým pojetím bude vyhovovat i Vám.

Rychlá půjčka je vymyšlená tak, aby co nejvíce vyhovovala klientům. Žadatelé o půjčku často potřebují rychlé vyřízení a v dnešní době mnohých nabídek půjček i transparentní podmínky. To vše rychlá půjčka splňuje. I když Vás nějaký výdaj akutně tlačí, nemusíte se bát, že byste peníze nedostali včas. Pohotovému vyřízení nahrává i skutečnost, že je půjčka online. Nezdržujete se chozením na pobočku a o půjčku můžete požádat v jakkoliv denní i noční hodinu. Je Vám přístupná neustále.

Nemáte ještě s online půjčkami žádnou zkušenost? I tak se nemusíte obávat, že byste o ni nezvládli požádat. Je to velmi jednoduché. Na této webové stránce najdete online formulář, ve kterém vyplníte kolonky a poté žádost stisknutím jednoho tlačítka odešlete. Poté už Vás bude kontaktovat pověřená osoba a sdělí vám další korky.

Uvedli jsme si, že podmínky pro získání půjčky jsou jednoduché. Co tedy musíte splnit, aby Vám byla schválená? Důležité je dosáhnout plnoletosti a mít měsíční pravidelný příjem, který pochází ze zaměstnání, OSVČ, mateřských dávek či důchodu. Pro sjednání půjčky také budete potřebovat občanský průkaz a druhý doklad totožnosti.

Budete-li mít dostatečnou bonitu, nepotřebujete ani ručitele. Je vyžadován pouze v případě, že žadatel o půjčku dosahuje velmi nízkých příjmů. To se může týkat především důchodcům a ženám na mateřské dovolené.

Chcete si také půjčit až 170 000 Kč pohodlnou cestou a bez složitého vyřizování? Obraťte se na nebankovní půjčku, u níž Vám nikdo nebude klást nepříjemné otázky týkající se Vaší bonity. Půjčku můžete získat i přes negativní záznam v registru dlužníků.

Chci si půjčit

Časté otázky

Kolik si můžu půjčit?

Online půjčka je poskytována do výše 170 000 Kč.

Jak lze požádat o půjčku?

O půjčku požádáte prostřednictvím online formuláře na tomto internetovém portálu.

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky?

Podmínkami pro získání půjčky je věk nad 18 let, pravidelný měsíční příjem (byť minimální) a potřebujete také občanský průkaz a druhý doklad totožnosti.

Budu potřebovat ručitele?

Ručitel je vyžadován pouze v případě, dosahujete-li jen minimálního příjmu.

Na jaké účely jsou peníze z půjčky určené?

Peníze z půjčky jsou určené na libovolné účely.

Kdy získám půjčené peníze?

Zpravidla je provedená výplata peněz do 48 hodin od vyřízení žádosti.

Kdo může požádat o půjčku?

Půjčka je určená lidem s pravidelným příjmem - zaměstnancům, osobám samostatně výdělečně činným, ženám na mateřské dovolené a důchodcům.


A proč byste si měli zvolit právě tuto nebankovní půjčku? Má mnoho vlastností, které dnešní lidé vyžadují nejvíce. Obrátíte-li se na tento finanční produkt, budete míst jistotu, že peníze z půjčky dostanete rychle, bez byrokratických průtahů a nebudete ani muset kvůli vyřízení kamkoliv chodit. Lidé si dnes už spoustu věcí vyřizují přes internet. Tak proč si nezpohodlnit život a nevyřídit si touto cestou i půjčku?

Lidé také na této půjčce oceňují skutečnost, že ji mohou získat bez přísného prověřování bonity. Dokonce je dostupná i pro lidi s negativním záznamem v registru dlužníků. Otevírá tak možnost půjčit si širšímu okruhu zájemců. Především žadatel o půjčku by si měl vše rozmyslet a sám se rozhodnout, zda pro něj nebudete půjčka nadměrnou zátěží.

Využijte i Vy moderní online půjčku, která Vám ukáže, že si můžete půjčit rychle, snadno a bez nutnosti kamkoliv chodit.

Chci si půjčit

Odhlásit se
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost

Pro odhlášení od obchodní rozesílky prosím napište váš email

X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami
X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami